CoroCut® 1-2, płytka do profilowania N123H1-0200-RE7025 ID:6256938 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x1-RE (SF) |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | PL |
| Substrate Type | Cubic Boron Nitride |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.07874 inch |
| Cw Cutting Width | 2 mm |
| Promień naroża | 0.03937 inch |
| Promień naroża | 1 mm |
| Waga | 0.000838 lb |
| Waga | 0.38 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.019685 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.5 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RE |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.19685 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 5 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size H1N 1.5 |
| Gatunek | 7025 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | HN |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26256938 |