CoroCut® 1-2, płytka do profilowania N123H2-0396-RO1005 ID:5736407 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-RO |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.155906 inch |
| Cw Cutting Width | 3.96 mm |
| Promień naroża | 0.077953 inch |
| Promień naroża | 1.98 mm |
| Grubość płytki | 0.17126 inch |
| Grubość płytki | 4.35 mm |
| Waga | 0.004233 lb |
| Waga | 1.92 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.070866 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.8 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RO |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.917323 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 23.3 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size H2 |
| Gatunek | 1005 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | SM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11363376 |