CoroCut® 1-2, płytka do profilowania N123H2-0400-RM2135 ID:5736250 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-RM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.15748 inch |
| Cw Cutting Width | 4 mm |
| Promień naroża | 0.07874 inch |
| Promień naroża | 2 mm |
| Grubość płytki | 0.17126 inch |
| Grubość płytki | 4.35 mm |
| Waga | 0.010053 lb |
| Waga | 4.56 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.070866 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.8 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RM |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.909449 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 23.1 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size H2 |
| Gatunek | 2135 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MP |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11271680 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8290314 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2I-H2N-0400-RM 1135 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2I-H2N-0400-RM 1135 |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2I-H2N-0400-RM 1135
ID materiału zamiennika: 8290314