CoroCut® 1-2, płytka do profilowania N123L1-0800-RE7015 ID:5918497 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x1-RE |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | PL |
| Substrate Type | Cubic Boron Nitride |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.314961 inch |
| Cw Cutting Width | 8 mm |
| Promień naroża | 0.15748 inch |
| Promień naroża | 4 mm |
| Grubość płytki | 0.238189 inch |
| Grubość płytki | 6.05 mm |
| Waga | 0.063934 lb |
| Waga | 29 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.033465 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.85 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RE |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size L1 |
| Gatunek | 7015 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | SH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25918497 |