CoroCut® 1-2, płytka do przecinania L123D2-0150-1501-CS1125 ID:5734841 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | L123x2-CS |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.059055 inch |
| Cw Cutting Width | 1.5 mm |
| Promień naroża | 0.003937 inch |
| Promień naroża | 0.1 mm |
| Promień naroża | 0.003937 inch |
| Promień naroża | 0.1 mm |
| Grubość płytki | 0.161417 inch |
| Grubość płytki | 4.1 mm |
| Waga | 0.001316 lb |
| Waga | 0.597 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 5 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | CS |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.527559 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 13.4 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size D2 |
| Gatunek | 1125 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | D |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMSK |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12290736 |