CoroCut® 1-2, płytka do przecinania L123E2-0200-0502-CM2135 ID:5733289 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | L123x2-CM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.07874 inch |
| Cw Cutting Width | 2 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Grubość płytki | 0.170555 inch |
| Grubość płytki | 4.3321 mm |
| Waga | 0.002513 lb |
| Waga | 1.14 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | CM |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.748031 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 19 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size E2 |
| Gatunek | 2135 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11187433 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8194210 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2I-E2L-0200-0502-CM1135 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2I-E2L-0200-0502-CM1135 |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2I-E2L-0200-0502-CM1135
ID materiału zamiennika: 8194210