CoroCut® 1-2, płytka do przecinania N123D2-0150-0002-CM1105 ID:6075350 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-CM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.059055 inch |
| Cw Cutting Width | 1.5 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Grubość płytki | 0.161417 inch |
| Grubość płytki | 4.1 mm |
| Waga | 0.001367 lb |
| Waga | 0.62 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | CM |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.507874 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 12.9 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size D2 |
| Gatunek | 1105 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | D |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26075350 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 8479979 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2I-D2N-0150-0002-CM1205 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2I-D2N-0150-0002-CM1205 |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: C2I-D2N-0150-0002-CM1205
ID materiału zamiennika: 8479979