CoroCut® 1-2, płytka do przecinania N123G2-0300-0003-CR1145 ID:5736023 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-CR |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.11811 inch |
| Cw Cutting Width | 3 mm |
| Promień naroża | 0.011811 inch |
| Promień naroża | 0.3 mm |
| Promień naroża | 0.011811 inch |
| Promień naroża | 0.3 mm |
| Grubość płytki | 0.170555 inch |
| Grubość płytki | 4.3321 mm |
| Waga | 0.004652 lb |
| Waga | 2.11 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | CR |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.740157 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18.8 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size G2 |
| Gatunek | 1145 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MP |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12452576 |