CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków N123G2-0318-0008-GF1105 ID:6075363 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-GF |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.125197 inch |
| Cw Cutting Width | 3.18 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.170555 inch |
| Grubość płytki | 4.3321 mm |
| Waga | 0.005357 lb |
| Waga | 2.43 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GF |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.755906 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 19.2 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size G2 |
| Gatunek | 1105 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26075363 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 8479996 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2I-G2N-0318-0008-GF1205 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2I-G2N-0318-0008-GF1205 |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: C2I-G2N-0318-0008-GF1205
ID materiału zamiennika: 8479996