CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków N123M2-0900-0008-GM4325 ID:6532102 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-GM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.356299 inch |
| Cw Cutting Width | 9.05 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Waga | 0.053286 lb |
| Waga | 24.17 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GM |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.10236 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 28 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size M2 |
| Gatunek | 4325 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | M |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PK |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26532102 |