CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków N123R1-1500-0008-GM1125 ID:5906260 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x1-GM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.590551 inch |
| Cw Cutting Width | 15 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.294882 inch |
| Grubość płytki | 7.49 mm |
| Waga | 0.067197 lb |
| Waga | 30.48 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 13 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GM |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size R1 |
| Gatunek | 1125 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | R |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25906260 |