CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków N123R1-1500-0010-GR2135 ID:5736563 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x1-GR |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.590551 inch |
| Cw Cutting Width | 15 mm |
| Promień naroża | 0.047244 inch |
| Promień naroża | 1.2 mm |
| Promień naroża | 0.047244 inch |
| Promień naroża | 1.2 mm |
| Grubość płytki | 0.294882 inch |
| Grubość płytki | 7.49 mm |
| Waga | 0.067307 lb |
| Waga | 30.53 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 13 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GR |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size R1 |
| Gatunek | 2135 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | R |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12423666 |