CoroCut® 1-2, płytka tokarska N123J2-0500-0004-TF1005 ID:5736313 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-TF |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.19685 inch |
| Cw Cutting Width | 5 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Grubość płytki | 0.17126 inch |
| Grubość płytki | 4.35 mm |
| Waga | 0.014374 lb |
| Waga | 6.52 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.106299 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.7 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | TF |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.917323 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 23.3 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size J2 |
| Gatunek | 1005 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | J |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11363435 |