CoroCut® 1-2, płytka tokarska N123K2-0600-0008-TM1105 ID:6075318 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-TM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.23622 inch |
| Cw Cutting Width | 6 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.17126 inch |
| Grubość płytki | 4.35 mm |
| Waga | 0.017637 lb |
| Waga | 8 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.133858 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.4 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | TM |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.905512 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 23 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size K2 |
| Gatunek | 1105 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | K |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26075318 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 8480029 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2I-K2N-0600-0008-TM1205 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2I-K2N-0600-0008-TM1205 |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: C2I-K2N-0600-0008-TM1205
ID materiału zamiennika: 8480029