CoroCut® 1-2, płytka tokarska N123L2-0800-0008-TMH13A ID:5736924 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-TM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.314961 inch |
| Cw Cutting Width | 8 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.238189 inch |
| Grubość płytki | 6.05 mm |
| Waga | 0.040543 lb |
| Waga | 18.39 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.15748 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | TM |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.10236 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 28 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size L2 |
| Gatunek | H13A |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | NS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11187820 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8290397 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2I-L2N-0800-0008-TMH13A |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2I-L2N-0800-0008-TMH13A |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2I-L2N-0800-0008-TMH13A
ID materiału zamiennika: 8290397