CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków LAG123D020-12B ID:5734815 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LAG123..B-R (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 7.08661 inch |
| Lf Functional Length | 180 mm |
| Waga | 0.793665 lb |
| Waga | 0.36 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 3/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.19685 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size D (N123D2-CM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 3 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 76.2 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | D |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11497485 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8446754 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2R-CEA12-LD05GB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2R-CEA12-LD05GB |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2R-CEA12-LD05GB
ID materiału zamiennika: 8446754