CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków LAG123G037-20B ID:5734800 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LAG123..B (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.5748 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 40 mm |
| H Shank Height | 1.18 inch |
| H Shank Height | 29.972 mm |
| Lf Functional Length | 9.84252 inch |
| Lf Functional Length | 250 mm |
| Waga | 2.51327 lb |
| Waga | 1.14 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1 1/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.354331 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 9 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-GM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 5 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 127 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11440811 |