CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków RAG123J051-32B ID:5737469 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, wytaczak do rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LAG123..B (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50.8 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.3622 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 60 mm |
| H Shank Height | 1.85 inch |
| H Shank Height | 46.99 mm |
| Lf Functional Length | 13.7795 inch |
| Lf Functional Length | 350 mm |
| Waga | 11.1995 lb |
| Waga | 5.08 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.511811 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 13 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size J (N123J2-GM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 8 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 203.2 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | J |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11440962 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8446821 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2R-CFA32-RJ13GB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2R-CFA32-RJ13GB |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2R-CFA32-RJ13GB
ID materiału zamiennika: 8446821