CoroCut® 2, głowica skrawająca do obróbki rowków czołowych C2A-SL40-LGH18A-132GB ID:8359214 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, głowica skrawająca do obróbki rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, głowica skrawająca do obróbki rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-SL..LG..A..GB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 5.19685 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 132 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 9.05512 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 230 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 0.708661 inch |
| Lf Functional Length | 18 mm |
| Oah Overall Height | 1.77165 inch |
| Oah Overall Height | 45 mm |
| Waga | 0.350535 lb |
| Waga | 0.159 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 40 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.708661 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size H (C2I-H2-0400-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.708661 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 18 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227239521 |