CoroCut® 2, głowica skrawająca do obróbki rowków czołowych C2A-SL70-LGH15B-120AB ID:8359410 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, głowica skrawająca do obróbki rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, głowica skrawająca do obróbki rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-SL70-LG..B..AB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 4.72441 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 120 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 7.87402 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 200 mm |
| Lf Functional Length | 0.590551 inch |
| Lf Functional Length | 15 mm |
| Waga | 0.566588 lb |
| Waga | 0.257 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 70 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.590551 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 15 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size H (C2I-H2-0400-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 7: axial inclined focused exit with nozzle |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.511811 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 13 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227241036 |