CoroCut® 2, listwa przecinakowa C2R-BN21-NF20DA2 ID:8446658 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, listwa przecinakowa

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, listwa przecinakowa |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-BN..N..DA2 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 1.01969 inch |
| H Shank Height | 25.9 mm |
| Lf Functional Length | 4.33071 inch |
| Lf Functional Length | 110 mm |
| Oah Overall Height | 0.998587 inch |
| Oah Overall Height | 25.3641 mm |
| Waga | 0.083776 lb |
| Waga | 0.038 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off and grooving blade -size 21 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.787402 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size F (C2I-F2-0250-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.41732 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 36 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | F |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227577937 |