CoroCut® 2, listwa przecinakowa C2R-BN25-RE20DE2 ID:8446704 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, listwa przecinakowa

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, listwa przecinakowa |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-BN..R..DE2 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 1.25591 inch |
| H Shank Height | 31.9 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 1.22057 inch |
| Oah Overall Height | 31.0024 mm |
| Waga | 0.158733 lb |
| Waga | 0.072 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off and grooving blade -size 25 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.787402 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size E (C2I-E2-0200-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.16535 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 55 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227577999 |