CoroCut® 2, listwa przecinakowa C2R-BR25-LG20DF1 ID:8446716 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, listwa przecinakowa

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, listwa przecinakowa |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-BR..L..DF1 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 1.25591 inch |
| H Shank Height | 31.9 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 1.41339 inch |
| Oah Overall Height | 35.9 mm |
| Waga | 0.535724 lb |
| Waga | 0.243 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off and grooving blade -size 25 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.787402 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (C2I-G2-0300-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.16535 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 55 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227578811 |