CoroCut® 2, narzędzie do rowków czołowych C2A-CC4-LFJ18B-040CB ID:8381840 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, narzędzie do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, narzędzie do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-CC..LF..B..CB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 1.5748 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 40 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 2.75591 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 70 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Oah Overall Height | 1.61417 inch |
| Oah Overall Height | 41 mm |
| Waga | 0.985467 lb |
| Waga | 0.447 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.708661 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size J (C2I-J2-0500-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.55906 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 65 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | J |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227335025 |