CoroCut® 2, nóż tokarski do płytkich rowków C2A-RS25-LGG07B-DC ID:8424869 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do płytkich rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do płytkich rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-RS..LG..B..DC |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 1.33858 inch |
| Oah Overall Height | 34 mm |
| Waga | 1.64906 lb |
| Waga | 748 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.275591 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 7 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (C2I-G2-0300-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.91339 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 48.6 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227480374 |