CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków C2R-RSA06-RE10DS ID:8196587 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-RSA..R/L..DS |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.375 inch |
| B Shank Width | 9.525 mm |
| H Shank Height | 0.375 inch |
| H Shank Height | 9.525 mm |
| Lf Functional Length | 4.9213 inch |
| Lf Functional Length | 125.001 mm |
| Oah Overall Height | 0.652559 inch |
| Oah Overall Height | 16.575 mm |
| Waga | 0.110231 lb |
| Waga | 50 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/8 x 3/8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.39 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 9.906 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size E (C2I-E2-0200-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.28469 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 32.631 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226552829 |