CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków C2R-RSA10-LG17DS ID:8196613 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-RSA..R/L..DS |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.625 inch |
| B Shank Width | 15.875 mm |
| H Shank Height | 0.625 inch |
| H Shank Height | 15.875 mm |
| Lf Functional Length | 4.9213 inch |
| Lf Functional Length | 125.001 mm |
| Oah Overall Height | 0.823819 inch |
| Oah Overall Height | 20.925 mm |
| Waga | 0.476199 lb |
| Waga | 216 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 5/8 x 5/8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.67 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 17.018 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (C2I-G2-0300-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.81469 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 46.093 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226553086 |