CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków C2R-RSA20-RL35DB ID:8196445 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-RSA..R/L..DB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.25 inch |
| B Shank Width | 31.75 mm |
| H Shank Height | 1.25 inch |
| H Shank Height | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 7 inch |
| Lf Functional Length | 177.8 mm |
| Oah Overall Height | 1.89181 inch |
| Oah Overall Height | 48.052 mm |
| Waga | 2.5728 lb |
| Waga | 1.167 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 1/4 x 1 1/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.38 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 35.052 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (C2I-L2-0800-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.50924 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 89.1348 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226551402 |