CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych C2A-RS25-RGK18B-058DB ID:8425637 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-RS..RG..B..DB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 2.28346 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 58 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 3.93701 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 100 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 1.41732 inch |
| Oah Overall Height | 36 mm |
| Waga | 1.72181 lb |
| Waga | 0.781 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.708661 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size K (C2I-K2-0600-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.0315 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 51.6 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | K |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227484617 |