CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych C2A-RS25-RGL20B-050DB ID:8426247 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-RS..RG..B..DB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 1.9685 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 50 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 3.14961 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 80 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 1.45669 inch |
| Oah Overall Height | 37 mm |
| Waga | 1.73283 lb |
| Waga | 0.786 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.787402 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (C2I-L2-0800-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.07087 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 52.6 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227485591 |