CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych C2A-RS32-LFL23B-140DB ID:8425596 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-RS..LF..B..DB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.25984 inch |
| B Shank Width | 32 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 5.51181 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 140 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 15.748 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 400 mm |
| H Shank Height | 1.25984 inch |
| H Shank Height | 32 mm |
| Lf Functional Length | 6.69291 inch |
| Lf Functional Length | 170 mm |
| Oah Overall Height | 1.69291 inch |
| Oah Overall Height | 43 mm |
| Waga | 2.58602 lb |
| Waga | 1.173 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 32 x 32 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.905512 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 23 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (C2I-L2-0800-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 3.0446 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 77.3328 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227484204 |