CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych C2A-RSA16-LGL20B-140DB ID:8426263 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-RSA..LG..B..DB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 5.512 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 140.005 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 15.748 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 399.999 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Oah Overall Height | 1.47244 inch |
| Oah Overall Height | 37.4 mm |
| Waga | 1.77472 lb |
| Waga | 0.805 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.79 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20.066 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (C2I-L2-0800-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.08661 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 53 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227485751 |