CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych C2A-RSA16-RGH18B-132DB ID:8425679 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2A-RSA..RG..B..DB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 5.197 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 132.004 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 9.055 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 229.997 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Oah Overall Height | 1.43307 inch |
| Oah Overall Height | 36.4 mm |
| Waga | 1.7659 lb |
| Waga | 0.801 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.709 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18.0086 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size H (C2I-H2-0400-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.9685 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 50 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227485034 |