CoroCut® 2, nóż tokarski systemu QS do przecinania i obróbki rowków C2R-QS12-LE11AD ID:8196503 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski systemu QS do przecinania i obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski systemu QS do przecinania i obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-QS..R/L..AD |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.472441 inch |
| B Shank Width | 12 mm |
| H Shank Height | 0.472441 inch |
| H Shank Height | 12 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Oah Overall Height | 0.944882 inch |
| Oah Overall Height | 24 mm |
| Waga | 0.169756 lb |
| Waga | 77 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | QS shank coupling -metric: 12 x 12 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.433071 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 11 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size E (C2I-E2-0200-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.16535 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 29.6 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226551983 |