CoroCut® 2, nóż tokarski systemu QS do przecinania i obróbki rowków C2R-QSA16-LJ25CB ID:8196220 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, nóż tokarski systemu QS do przecinania i obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, nóż tokarski systemu QS do przecinania i obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-QSA..R/L..CB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 5.0987 inch |
| Lf Functional Length | 129.507 mm |
| Oah Overall Height | 1.59055 inch |
| Oah Overall Height | 40.4 mm |
| Waga | 1.12877 lb |
| Waga | 512 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25.4 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size J (C2I-J2-0500-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.79564 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 71.0092 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | J |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226549157 |