CoroCut® 2, oprawka do przecinania i obróbki rowków C2R-CC5-RH25CB ID:8290062 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, oprawka do przecinania i obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, oprawka do przecinania i obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-CC..R/L..CB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 2.95276 inch |
| Lf Functional Length | 75 mm |
| Oah Overall Height | 2.24409 inch |
| Oah Overall Height | 57 mm |
| Waga | 1.72754 lb |
| Waga | 783.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.984252 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size H (C2I-H2-0400-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.95276 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 75 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226940602 |