CoroCut® 2, oprawka z chwytem tradycyjnym do profilowania C2T-RS25-LX07L25DB ID:8509275 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, oprawka z chwytem tradycyjnym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, oprawka z chwytem tradycyjnym do profilowania |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2T-RS..R/LX07..DB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 7.48031 inch |
| Lf Functional Length | 190 mm |
| Waga | 1.89377 lb |
| Waga | 0.859 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 7 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.984252 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (C2I-L2-0800-RM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.88712 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 73.3328 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 83 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227830322 |