CoroCut® 2, płytka do profilowania C2I-H2N-0476-RFS205 ID:8194428 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2I-x2N-RF |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiCN+Al2O3+TiN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.187402 inch |
| Cw Cutting Width | 4.76 mm |
| Promień naroża | 0.093701 inch |
| Promień naroża | 2.38 mm |
| Grubość płytki | 0.17126 inch |
| Grubość płytki | 4.35 mm |
| Waga | 0.01336 lb |
| Waga | 6.06 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.085433 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.17 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RF |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.90315 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 22.94 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size H2 |
| Gatunek | S205 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226542400 |