CoroCut® 2, płytka do rowków C2I-E2N-0215-0001-GFH13A ID:8194254 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2I-x2N-GF |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.084646 inch |
| Cw Cutting Width | 2.15 mm |
| Promień naroża | 0.003937 inch |
| Promień naroża | 0.1 mm |
| Promień naroża | 0.003937 inch |
| Promień naroża | 0.1 mm |
| Grubość płytki | 0.170555 inch |
| Grubość płytki | 4.3321 mm |
| Waga | 0.004409 lb |
| Waga | 0.002 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.03937 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GF |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.76378 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 19.4 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size E2 |
| Gatunek | H13A |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | NSKM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226540666 |