CoroCut® 2, płytka do rowków C2I-G2N-0361-0003-GF1205 ID:8479995 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2I-x2N-GF |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | AlTiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.142126 inch |
| Cw Cutting Width | 3.61 mm |
| Promień naroża | 0.011811 inch |
| Promień naroża | 0.3 mm |
| Promień naroża | 0.011811 inch |
| Promień naroża | 0.3 mm |
| Grubość płytki | 0.170555 inch |
| Grubość płytki | 4.3321 mm |
| Waga | 0.008225 lb |
| Waga | 3.731 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.059055 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.5 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | GF |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.76063 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 19.32 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size G2 |
| Gatunek | 1205 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | SM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227732374 |