CoroCut® 2, wytaczak do profilowania C2T-CFA24-LX20L25GB ID:8529004 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2, wytaczak do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2, wytaczak do profilowania |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2T-CFA..R/LX20..GB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.51969 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 64 mm |
| H Shank Height | 1.37402 inch |
| H Shank Height | 34.9 mm |
| Lf Functional Length | 10 inch |
| Lf Functional Length | 254 mm |
| Waga | 3.79195 lb |
| Waga | 1.72 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1 1/2 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 20 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.9843 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25.0012 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (C2I-L2-0800-RM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 6 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 152.4 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 20 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227909882 |