CoroCut® 2 QS, oprawka z chwytem tradycyjnym do profilowania C2T-QS25-RX45J05CB ID:8557921 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 2 QS, oprawka z chwytem tradycyjnym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 2 QS, oprawka z chwytem tradycyjnym do profilowania |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2T-QS..R/LX45..CB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.61937 inch |
| Lf Functional Length | 117.332 mm |
| Waga | 1.0979 lb |
| Waga | 0.498 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 45 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.19685 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size J (C2I-J2-0600-RM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.31614 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 58.83 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 45 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228017296 |