CoroCut® MB, węglikowa głowica do profilowania MB-11R400-20-18R1025 ID:6350738 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® MB, węglikowa głowica do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® MB, węglikowa głowica do profilowania |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MB..R |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | AT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.15748 inch |
| Cw Cutting Width | 4 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.433071 inch |
| Dconms Connection Diameter | 11 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.708661 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 18 mm |
| Lf Functional Length | 0.220472 inch |
| Lf Functional Length | 5.6 mm |
| Promień naroża | 0.07874 inch |
| Promień naroża | 2 mm |
| Waga | 0.015432 lb |
| Waga | 7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroCut MB -size 11 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.23622 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.220472 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 5.6 mm |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26350738 |