CoroCut® MB, węglikowa głowica do rowków czołowych MB-09FAR300-15-14L1025 ID:6879609 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® MB, węglikowa głowica do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® MB, węglikowa głowica do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MB..FAR |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | AT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.11811 inch |
| Cw Cutting Width | 3 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 0.314961 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.354331 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9 mm |
| Lf Functional Length | 0.405512 inch |
| Lf Functional Length | 10.3 mm |
| Promień naroża | 0.059055 inch |
| Promień naroża | 1.5 mm |
| Promień naroża | 0.059055 inch |
| Promień naroża | 1.5 mm |
| Waga | 0.020966 lb |
| Waga | 9.51 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroCut MB -size 09F(L) |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 1 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.19685 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.405512 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 10.3 mm |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220325399 |