CoroCut® MB, węglikowa głowica do toczenia MB-07T093-02-10L1025 ID:5735939 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® MB, węglikowa głowica do toczenia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® MB, węglikowa głowica do toczenia |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MB..T093 |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.275591 inch |
| Dconms Connection Diameter | 7 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.393701 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 0.153543 inch |
| Lf Functional Length | 3.9 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Waga | 0.012037 lb |
| Waga | 5.46 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroCut MB -size 07 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.070866 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.8 mm |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 93 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 0.153543 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 3.9 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -3 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMSN |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12065981 |