CoroCut® MB, węglikowa głowica do toczenia gwintów MB-07TH280UN-10R1025 ID:5735954 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® MB, węglikowa głowica do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® MB, węglikowa głowica do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MB-xxTH..UN..R |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.275591 inch |
| Dconms Connection Diameter | 7 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.393701 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 0.133858 inch |
| Lf Functional Length | 3.4 mm |
| Waga | 0.003968 lb |
| Waga | 1.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroCut MB -size 07 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.133858 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 3.4 mm |
| Stdno Standard Number | ISO 5864-1978 |
| Tctr Thread Tolerance Class | 2B |
| Thft Thread Form Type | UN60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMNSK |
| Tpi Threads Per Inch | 28 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12066692 |