CoroDrill® 400, wiertło węglikowe 400.1-0700-050A1-NMN1BU ID:7590060 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 400, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 400, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2047 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 400.1..A1-NM (TIP) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.275591 inch |
| Średnica skrawania | 7 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8 mm |
| Lf Functional Length | 4.27638 inch |
| Lf Functional Length | 108.62 mm |
| Lu Usable Length | 1.9685 inch |
| Lu Usable Length | 50 mm |
| Długość całkowita | 4.33071 inch |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 7.14286 |
| Waga | 0.077162 lb |
| Waga | 35 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 8 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | NM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | N1BU |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Sig Point Angle | 135 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223824523 |