CoroDrill® 430, wiertło węglikowe 430.4-0850-050A1-NMN1BU ID:7594111 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 430, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 430, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2048 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 430.4..A1-NM |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.334646 inch |
| Średnica skrawania | 8.5 mm |
| Średnica skrawania | 0.472441 inch |
| Średnica skrawania | 12 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Lf Functional Length | 4.85197 inch |
| Lf Functional Length | 123.24 mm |
| Lu Usable Length | 1.94882 inch |
| Lu Usable Length | 49.5 mm |
| Długość całkowita | 4.92126 inch |
| Długość całkowita | 125 mm |
| Waga | 0.310852 lb |
| Waga | 141 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 12 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | NM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Gatunek | N1BU |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Sig Point Angle | 135 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223844217 |