CoroDrill® 452, wiertło węglikowe 452.1-0483-044A0-CH10F ID:6010873 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 452, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 452, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 452.1-C (SS) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.190079 inch |
| Średnica skrawania | 4.828 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.190157 inch |
| Dconms Connection Diameter | 4.83 mm |
| Lf Functional Length | 3.57795 inch |
| Lf Functional Length | 90.88 mm |
| Lu Usable Length | 2.17205 inch |
| Lu Usable Length | 55.17 mm |
| Długość całkowita | 4 inch |
| Długość całkowita | 101.6 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 11.4271 |
| Waga | 0.055116 lb |
| Waga | 25 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 4.83 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | C |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | H10F |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Sig Point Angle | 118 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | K8 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | O |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26010873 |