CoroDrill® 452, wiertło węglikowe 452.4-0483-034A0-CMH10F ID:6010888 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 452, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 452, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 2026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 452.4-CM (SS) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.190157 inch |
| Średnica skrawania | 4.83 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.190157 inch |
| Dconms Connection Diameter | 4.83 mm |
| Lf Functional Length | 3.58858 inch |
| Lf Functional Length | 91.15 mm |
| Lu Usable Length | 1.75197 inch |
| Lu Usable Length | 44.5 mm |
| Długość całkowita | 4 inch |
| Długość całkowita | 101.6 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 9.21325 |
| Waga | 0.043431 lb |
| Waga | 19.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 4.83 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | CM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | H10F |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Sig Point Angle | 135 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | K8 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MNSO |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26010888 |